(HOLIDAY) Half Pan Serves 10-15, Full Pan Serves 25-30
-
Disposables (per person)
- Regular price
- $1.75
- Regular price
-
- Sale price
- $1.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $1.75
- Regular price
-
- Sale price
- $1.75
- Unit price
- per
-
Set up
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
-
One set of stands, sternos, and serving utensils
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
-
Flowers
- Regular price
- From $45.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $45.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $45.00
- Regular price
-
- Sale price
- $45.00
- Unit price
- per
-
Single Holiday Platter
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
-
Braised Red Cabbage
- Regular price
- From $45.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $45.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $45.00
- Regular price
-
- Sale price
- $45.00
- Unit price
- per
-
Broccoli Kale Caesar Salad
- Regular price
- From $55.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $55.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $55.00
- Regular price
-
- Sale price
- $55.00
- Unit price
- per
-
Charcuterie Board
- Regular price
- From $80.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $80.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $80.00
- Regular price
-
- Sale price
- $80.00
- Unit price
- per
-
Creamy Smoked Brussels Sprouts
- Regular price
- From $55.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $55.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $55.00
- Regular price
-
- Sale price
- $55.00
- Unit price
- per
-
Lasagna
- Regular price
- From $75.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $75.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $75.00
- Regular price
-
- Sale price
- $75.00
- Unit price
- per
-
Mac n' Chz
- Regular price
- From $65.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $65.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $65.00
- Regular price
-
- Sale price
- $65.00
- Unit price
- per
-
Mushroom Wellington
- Regular price
- From $60.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $60.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $60.00
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00
- Unit price
- per
-
Rosemary Maple Roasted Carrots
- Regular price
- From $50.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $50.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $50.00
- Regular price
-
- Sale price
- $50.00
- Unit price
- per
-
Stuffed Portobello Caps
- Regular price
- From $75.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $75.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $75.00
- Regular price
-
- Sale price
- $75.00
- Unit price
- per
-
Apple Turnovers
- Regular price
- From $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $35.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
-
Chocolate Cake
- Regular price
- From $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $5.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per